Oto Kurtarıcı - Acil Araç Kurtarma

Oto Kurtarıcı

Sürücüler için sıkıntılı bir durum olan bu hal yine sorunun çözümü için yeni kurumsal firmaları da beraberinde getirmiştir.

Erbay Oto Kurtarıcı yollarda çeşitli sebeplerle kalan bu araçlara müdahale edip, araç sahiplerinin sıkıntıdan kurtulmasını sağlamak için çalışmaktadır.

Çünkü takdir edersiniz ki her arıza her araç sahibi tarafından çözüme kavuşturulamamaktadır. Özellikle son dönemde çıkarılan bilgisayar hafızasına sahip araçlarda araç sahibinin müdahalesi çok sınırlı olmaktadır.

Bu arızalı araçların yola devam etmesi sağlamak için Oto Çekici ile aracınızı bulunduğu yerden alıp en yakın tamirciye veya servisine götürmekteyiz.

Tamiri yapılan araçlar gönül rahatlığıyla yollarına devam ederken, bizler de elimizden gelen özveriyi yapmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Makul ücretlerle yaptığımız Acil kurtarıcı hizmeti araç sahiplerine azami derecede kolaylıklar sağlamakta ve en kısa sürede yollarına devam etmelerini sağlamaktadır.

Çekici ve Kurtarıcılarımızı kullanan çalışma arkadaşlarımız hem gerekli tecrübeye hem de resmi kurumlardan verilen bilgilere sahiptirler.

Yılın 365 günü ve günün her saati hizmet veren Araç çekici ve Araç kurtarıcı hizmetimiz kesintisiz olarak bu hizmetini sürdürmektedir.

İstanbul ve Marmara Bölgesinde çekici ve kurtarıcı hizmetlerimiz için bizi aramanız yeterlidir.

Marmara Bölgesinde yaşadığınız bir yolda kalma vakasında acil çekicilerimiz ile sizlere gerekli hizmet verilmektedir.

Google’den bizi Erbay Oto Çekici olarak arayın ve hizmetlerimizin farkını yaşayın.